Не сте логнат.

#1 01/12/2012 22:34:15

Toma
потребител
От: Bofferdange
Регистриран: 21/11/2012
Мнения: 1

What about after 1 year in Luxembourg (Job need)

Здравейте, казвам се Тома и живея от близо година в Люксембург (Bofferdange). Видях този сайт наскоро и рещих да се регистрирам и аз. Въпросът ми е при наличието на толкова много българи в Люксембург, повечето от които са тук от доста време, дали няма да е възможно да се обади ако чуе нещо за някаква работа?
Нещо за мен:
  На 29г съм от Варна, от 5-6 години не живея там, защото мисля, че повечето държави в ЕС са много по-добро място за живот от България. Работил съм в Испания, Италия, Гърция. Последните 3г работих като уиндсърф учител на остров в Гърция, работа която ми е ясно, че няма как да практикувам в Люксембург. Проблемът е там, че говоря английски, италянски, гръцки, малко испански и малко руски, но с френски и немски мога само да си платя сметката в магазина или някое заведение. Жена ми е австрийски гражданин, така че с документи и регистраций нямам проблем, но ако успея да си намеря работа в български кръг ще е най-добрия вариант. Ще съм най-доволен ако успея да си намеря работа свързана с някой спорт, но бих се съгласил и на почти всякакъв вид работа, имайки се в предвид, че съм работил доста неща, като повечето българи работещи в чужбина. Разполагам с кола, така че не е проблем в кой район е работата. Бих се радвал на всякакъв вид обаждания и съвети и ви благодаря предварително.
Телефонът ми е 661134499
Поздрави! Т.

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB