Не сте логнат.

#1 17/01/2009 12:36:18

Vilioneto
потребител
Регистриран: 17/01/2009
Мнения: 12

БГ родители

Здравейте, казвам се Вили и живея със семейстото си тук от септември 2006 г. По професия съм предучилищен педагог и в момента работя в яслата към Парламента. Имам две деца, едното от които е в тинейджърска възраст, а другото е на 4 годинки. Понякога надничам във форума на българските майки bg-mamma и често изпитвам съжаление, че тук няма подобна атмосфера на задружност между нас. Ако сметнете за интересно и полезно да създадем подфорум, посветен на нашите деца и на нас самите като майки, ще се радвам да участвам. Бихме могли да разменяме опит, да споделяме, да се забавляваме, и най- вече да си помагаме. От личен опит знам, че липсата на по- голямо семейство тук, е проблем за мнозина от нас. Повечето майки са без работа, стоят вкъщи и са с много малко социални контакти. Това важи и за някои от татковците. Тъй че.... да се възползваме от това, че сме в сходна ситуация и да се опитаме да направим ежедневието си -нашето и на нашите деца, по -забавно и уютно.
Ще се радвам, ако идеята ми допадне на някого

П.П: Пуснах темата в два подфорума, тъй като не мога да определя кой е по- подходящият.....

Изключен

#2 18/01/2009 20:07:51

Тони
администратор
Регистриран: 19/02/2007
Мнения: 886

Отговор: БГ родители

Вили, здравей!
Преди минути видях съобщението ти и идеята ти ми допадна. Затова създадох, по твоя инициатива, нова категория, в която се надявам и други бг майки да се включат активно.
Колкото до социалните контакти, нека си пожелаем скоро и бързо да се развият.
Поздрави

Изключен

#3 19/01/2009 07:26:15

Vilioneto
потребител
Регистриран: 17/01/2009
Мнения: 12

Отговор: БГ родители

Благодаря, Тони !

Вече се отчетох wink

Vilioneto (19/01/2009 07:26:38)

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB