Не сте логнат.

#1 06/11/2012 23:27:41

Radostina
потребител
От: Luxembourg
Регистриран: 28/11/2011
Мнения: 3

§§§§§§§§§§§§§

Samo ne mi e qsno z akakvo sashtestvuva tozi sait,pri polojenie 4e nikoi ne otgovarq na zadadeni vaprosi? ugovarqte se mai samo koga shte igraete futbol i kakuv e smisala da sashtestvuva togava saita? golqma pomosht big_smile kato balgarite nqma i nqma i da ima drug takuv narod


Never back down!

Изключен

#2 09/11/2012 16:03:29

Lyuben
потребител
Регистриран: 29/08/2010
Мнения: 217

Отговор: §§§§§§§§§§§§§

Zdrasti Radi,
nikoi ne ti e pisal, zashtoto predpolagam nikoi ne moje da bade ot pomosht. Bez Frenski, Nemski ili Angliiski v Lux e mnogo trudno da si namerish rabota. Ako chetesh vav foruma, shte vidish, che ima i diskusia za tova dali BG grajdanite imat nujda ot rabotna visa i dokoga. Za da bade naet ot Lux kompania niakoi nash sanarodnik, triabva da vladee pone edin ot tezi ezici plus da ima kasmet nikoi drug, koito ne se nujdae rabotna visa (francuzin, nemec ili estestveno luxemburgec) da ne e kandidatstval. Povecheto rabotodateli ne se naemat da se zanimavat s izvajdaneto na rabotni visi, osven ako ne se nujdaiat mnogo ot rabotnika.
Zatova- shansovete da namerish rabota na tvoia priatel sa minimalni.
Ne triabva da se sardish na horata vav foruma- temata za visite e diskutirana veche, a tova, che nikoi ot sanarodnicite ni, koito imat firma tuk ne moje da naeme tvoia priatel - mislia, che e ochevidno, che sradniata e izlishna. Jiveem v pazarna ikonomika, a i pravilata za tiah sa sashtite, kakto i za luxembourgskite ili koia da e firma registrirana v Lux.
Nadiavam se, che tova ti pomaga.

Pozdravi,
Lyubo

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB