Не сте логнат.

#1 01/11/2012 23:16:46

Radostina
потребител
От: Luxembourg
Регистриран: 28/11/2011
Мнения: 3

Tarsq rabota

Zdraveite,

Imam edin vapros i ako nqkoi mi otgovori 6te bada mnogo blagodarna,no neka parvo se predstavq!
Kazvam se Radostina,na 23 godini sam,jiveq i rabotq v Luxembourg ot 1g i polovina,ne poznavam nikakvi balgari i nqmam kontakti s takiva,6te mi bade priqtno ako nqkoi ot vas ima jelanie i vreme za zapoznanstvo!Ne celq nishto s tova zapoznanstvo,prosto kruga,v koito se dvija v momenta e predimno ot francuzi i bih iskala sashto taka da imam kontakti i s bulgari,neka ne zabravqme ot kade sme doshli!
Priqtelqt mi pristiga v na4aloto na mesec dekemvri v luxembourg,no nqma koi znae kakvi poznaniq po frenski ezik,s angliiskiq sashto ne e mnogo na Ti,raboti v stroitelnata i remontnata deinost,zanimava se sashto i s instalirane na kuhni,bih se radvala ako nqkoi ot vas moje da mi dade savet,kade bih mogla da mu namerq rabota,vse pak tova 4e neznae mnogo frenski smqtam 4e e ot ogromno zna4enie!Vidqh ve4e,4e ima pusnata takava tema vav foruma,ima saitove za rabota,no bih iskala savet ot vas kade bi bilo po veroqtno da namerim rabota,dori i da ne e v negovata sfera!

Blagodarq vi predvaritelno za otdelenoto vreme i za otgovorite!
Leka i spokoina ve4er!


Never back down!

Изключен

#2 18/11/2012 18:22:24

plamen17
потребител
Регистриран: 18/11/2012
Мнения: 2

Отговор: Tarsq rabota

zdr az raboteh v Bofferdange na 10 km ot stolicata i ziviahme v liege( belgia )patuvahme ,tam na tozi chantier  v Bofferdange  govorih s kolegi portugalci (govora ispanski i tyah gi razbiram portugalcite) za rabota no nishto nese polu4i zashtoto te byaha rabotnici a shefovete im sashto portugalci taka i nese vyasnaha na obekta pone az namah shansa da gi sreshtna nie ba4kahne s bg firma registrirana v sofia ot belgiec zaradi danuciteno rabotata svarshi i sega sam v bg no mn bih iskal da se varna v lux da namera rabota tam . vaprosa mie kakvi razreshitelni iskat ima li vaobste takiva ili napravo ako niakoi te zelae da te naeme napravo te contractira

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB