Не сте логнат.

#1 21/04/2010 12:14:20

mama.pospalana
потребител
Регистриран: 21/04/2010
Мнения: 1

преместване с две деца

Здравейте,  много вероятно е аз и моето семейство да заживеем в Люксембург. Имам 2 деца - на почти 8 и на 2.5години. Предвид образователната система /детето учи в училище по местоживеене/, моля посъветвайте ме какво местоживеене да избера, за да са добре децата ми. Нивото на образование еднакво ли е навсякъде? Какво е отношението към деца идващи отвън с езикови бариери. Малкото дете ще влезе в системата от първо ниво и не се притеснявам особено за него. Но проблемите, които могат да възникнат за каката определено ме плашат.
Извинявам се предварително за обърканите въпроси, но се надявам родителите да ме разберат.
Благодаря предварително!

Изключен

#2 09/07/2010 20:34:53

viaavi
потребител
Регистриран: 20/01/2009
Мнения: 14

Отговор: преместване с две деца

Здравей! И моето дете е на 2 г. и 9 месеца вече, затова знам, че като цяло можеш да си спокойна за грижата в яслите и детските градини. За голямото от личен опит не мога да се изкажа, но определено има много българи с по-големи деца и със сигурност ще има кой да ти даде информация, не се притеснявай. За съжаление тази рубрика на форума никак не е активна и на хората не им се пише много, но със сигурност ще срещнеш разбиране на място. Успех!

Изключен

Board footer

Powered by FluxBB